Ramo 17. Bölüm izle

Ramo 17. Bölüm izle

Aksiyonu bol, her yeni bölümde çeşitli sürprizlerin yaşandığı birbirinden başarılı oyuncu kadrosuna sahip olan dizi olan Ramo 17. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden bir tanesi olan ve aksiyonu bol sürükleyici hikayeye sahip Ramo dizisi nefes kesici son bölümle izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda bünyesine kattığı yeni oyuncularla daha da güçlü kadroya sahip olan ve bunu reyting oranlarında da gösteren dizinin 23 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanacak bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 17.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusunun analizi;

Ramo, peşindeki ölüm tehlikesinden kurtulmaya çalışırken Doğu'nun silah çekmesiyle ikili arasındaki gerilim giderek tırmanıyor.

Ayrıca Sibel'in yanından geçen Ramo'yu ısrarla seslenmesi ve Ramo'nun "bir şey mi söyleyeceksin?" sorusuna cevap olarak samimi bir şekilde "nasılsın?" sözleri izleyenlerin kafasını karıştıracak. Beraberinde gelen aksiyon dolu çatışma sahnesi yine nefesleri kesecek. Son olarak Sibel'in Ramo'nun annesiyle buluşup sarıldığı sahneler kafalarda soru işareti bırakmakta.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Murat Yıldırım (Ramo), Esra Bilgiç (Sibel), Olgun Şimşek (Cihangir), İlker Aksum (Hasan), Yiğit Özşener (Yavuz), İdil Fırat (Fidan), Devrim Özkan (Nehir), Mustafa Yıldıran (Doğu), Bora Cengiz (Taner), Pelin Körmükçü (Ahsen), Efsane Odağ (Afet), Sacide Taşaner (Sebahat)

Bu yazı 23 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar