Ramo 16. Bölüm izle

Ramo 16. Bölüm izle

Aksiyon dolu sahnelerle yeni sezonda izleyici karşısına çıkan ve reyting oranlarına damga vurmaya devam eden Ramo 16. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV kanalında 2. sezonuna devam eden başarılı oyuncu kadrosuna sahip Ramo dizisi her yeni bölümüyle izleyenleri ekranları karşısından ayıırmıyor. Sürükleyici hikayesi diziyi her bölümde izlenir hale getirmesi dikkatlerden kaçmamakta.

Dizinin 16 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça olarak izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek resmi sitesine gidebilirler.

Ramo 16.bölümde neler olacak? sorusunun cevabı için yayınlanan 2 fragmanı izlediğimizde analizimiz şöyle;

Ramo ile Cihangir'in arasındaki gerilim devam ediyor. Cihangir'in, Ramo'nun ailesine kurduğu tuzağı söylerken Ramo'da bir yandan ailesini kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Ayrıca Ramo'nun, Cihangir'in gerçek yüzünü müttefiklerine gösterme çabaları akıllara bunu başarabilecek mi sorusunu getiriyor.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Murat Yıldırım (Ramo), Esra Bilgiç (Sibel), Olgun Şimşek (Cihangir), İlker Aksum (Hasan), Yiğit Özşener (Yavuz), İdil Fırat (Fidan), Devrim Özkan (Nehir), Mustafa Yıldıran (Doğu), Bora Cengiz (Taner), Pelin Körmükçü (Ahsen), Efsane Odağ (Afet), Sacide Taşaner (Sebahat)

Bu yazı 16 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar