O Ses Türkiye 2020 Kim Kazandı? Kim Şampiyon Oldu

O Ses Türkiye 2020 Kim Kazandı? Kim Şampiyon Oldu

Türkiye'nin 15 Şubat 2020 akşamında TV ekranlarında kitlendiği program olacak olan "O Ses Türkiye 2020 Kim Kazandı? Kim Şampiyon Oldu" sorusunun cevabı olan sayfamıza hoş geldiniz.

Son 3 kişinin arasında yer alan Soner gelen oylarda az oy alan kişi olarak elendi.

...

Son 2 Kişiye Beyazıt Öztürk'ün takımından Uygar ve Seda Sayan'ın takımından Alkan kaldı.
...

Uygar ve Alkan son performanslarını sergiliyorlar.

....

Her 2 yarışmacı için SMS oylama süreci devam ediyor, son dakikalar.

O Ses Türkiye 2020 Şampiyonu Seda Sayan'ın Takımından "ALKAN" oluyor.

Türkiye ve yurt dışından da büyük bir kitle tarafından takip edilen ender türk tv programlarından biri olan O Ses Türkiye 2020 sezonunun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Uzun, yorucu ve bir o kadar da eğlenceli bir O Ses Türkiye sezonunun kazananı kim olacak diye herkes merak ediyor açıkçası.

Yarı finalistleri bilmiyorsanız hemen belirtmekte fayda var. Beyazıt Öztürk'ün takımından Soner Kip ve Uygar Erdoğan, Murat Boz'un takımından Turgut Çıngı, Hadise'nin takımından ise Eyüp Sultan Aylar ve Biran Ceren Dörter finale kalmıştı.

Durum bunu gösteriyor ki jüri üyelerinden Beyaz Öztürk ve Hadise kazanmaya daha yakın çünkü takımlarından ikişer yarışmacıları yarı final akşamında yer alıyor. Bakalım bu akşamın sonunda O Ses Türkiye 2020 sezonu 1. kim olacak.

Sizin bu akşamki yarışmada favori yarışmacınız kim? ve neden favori yarışmacınız olduğunu yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu yazı 15 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

malik tarafından 2020-02-15 21:33:02 tarihinde gönderilmiştir.

Bence bu sene şampiyon olmayı sonuna kadar Soner hak etti. kesinlikle harika bir sesi var kişiliği var. hiç tanımam etmem yanlış anlamyın akrabam falan değil ama ben sonerin hak ettiğini düşünüyorum şampiyonluğu. inş soner birinci olur.

Son Yorumlar