Mucize Doktor 34. Bölüm izle

Mucize Doktor 34. Bölüm izle

İlk sezonu kadar izlenme oranlarına sahip olmasa da kendine özel bir izleyici kitlesi bulunan başarılı dizi Mucize Doktor 34. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV izleyicisinin yakından takip ettiği ve her yeni bölümle sürpriz gelişmeleri aktaran yapım, oyuncu kadrosuna yapmış olduğu yeni transferleriyle reyting oranlarındaki başarısını devam ettiriyor. En büyük reyting rekabetine sahne olan günlerden bir tanesi olan Perşembe akşamında elde ettiği başarı dikkatlerden kaçmıyor.

Dizinin 22 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

34.bölümü tanıtımı için yayınlanan fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusunun cevabı için kısa ipuçlarını analiz niteliğinde aşağıda paylaşıyoruz.

Adil hoca'nın durumuyla yakından ilgilenen Ali, Adil Hoca'nın hastanede kalmak istememesini öğrenince bu duruma itiraz ediyor. Akabinde gelişen olaylarda Ali'nin araba bilmemesi konusu geçmesi üzerine araba kullanmayı öğrenmeye karar veren Ali, Nazlı ile beraber araba kullandığı esnada bisiklet süren birine çarpıyor ve çarptığı kişinin Nazlı'nın babası çıkması izleyenleri şok ediyor.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Ferda ) Seda Bakan, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta.

Bu yazı 22 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar