Mucize Doktor 31. Bölüm izle

Mucize Doktor 31. Bölüm izle

Yeni sezona nefesleri kesen bir girişle izleyenlerine merhaba diyen çok sevilen dizi Mucize Doktor 31. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reyting oranlarında elde ettiği başarısı ve sosyal medyada çok konuşulmayı başararak izleyenlerin gönlünde taht kuran Fox TV'nin başarılı dizisi Mucize Doktor'un 1 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan yeni bölümünü full ve tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 31.bölümüne dair yayınlanan 2 fragmanı izlediğimizde; Adil'in yoğun bakımda uyutulduğunu ve kızı Ferda'nın vermesi gereken önemli bir kararı olduğunu görüyoruz. Ali'nin Ferda'yı ikna etme çabaları sonuç verecek mi? Ali'nin hastaneden bebeğin ayrılmasına müsade etmemek için kendini arabanın önüne attığı sahne yürekleri acıtacak türden.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Ferda ) Seda Bakan, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta.

Bu yazı 01 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar