Mucize Doktor 29. Bölüm izle

Mucize Doktor 29. Bölüm izle

Uzun bir aranın ardından yeni sezona merhaba diyecek olan ve çok özlenilen yapımlardan Mucize Doktor 29. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Geride bıraktığımız TV sezonunda yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting oranlarını alt üst etmeyi başarmış ve bütün dikkatleri üzerine toplamış olan dizinin yeni sezona nasıl gireceği çok merak edilmekte.
17 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00'da Fox TV ekranlarında yayınlanacak yeni bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Dizinin son yeni bölümünde neler olacak sorusuna cevap aramak için bölüm tanıtımı adına yayınlanan 3 fragmanı sizler için analiz ettik;

  • yayınlanan fragmanda Ali'nin çocuklukta kurduğu hayallerinin gerçeğe dönüştüğü sahneyi izliyoruz. Tanıtımın sonunda Ali'nin kucağındaki yeni doğmuş bebek ve Ali'nin yüzündeki gülümseme izleyenlerin içini ısıtacak.
  • 2. tanıtım videosunda adeta kaos yaşanıyor. İzleyenlerin yürekleri tam anlamıyla ağızlarına gelecek diyebilirim. Ali'nin ben öldürdüm diyerek kendini suçladığı sahne, hastanede oluşan bir patlama ile Nazlı'nın yerde hareketsiz yattığı sahne tam bir kaos ortamını yaşatacak.
  • 3. tanıtım videosunda ise Ali'nin Nazlı'yı öpme arzusu yaşadığını fakat bir kadının nasıl öpüleceğini sorguladığı sahneler izleyenlerin içini ısıtacak fakat sonrasında bir doğum sırasında bebeğin hayata veda ettiği sahne izleyenleri derinden sarsacak.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta. Bu isimleri daha önce bir birinden başarılı dizi projelerinde defalarca izledik. Başarılı oyuncu kadrosuyla başarı da beraberinde gelecektir diye düşünüyorum.

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar