Menajerimi Ara 9. Bölüm izle

Menajerimi Ara 9. Bölüm izle

Kendine has izleyici kitlesi oluşturmayı başaran farklı formattaki hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Menajerimi Ara 9. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak sahipleri tarafından yapılan bildirim neticesinde Kaldırılmıştır.

Özgün formatıyla yeni sezonda izleyiciyle buluşan fakat Salı akşamki reyting oranlarında istediği başarıyı yakalayamayan Menajerimi Ara dizisi final yapma konusunda karar alıyorken gelen yoğun talep üzerine gün değişikliğine giderek bundan böyle Pazar akşamları saat 20.00'da Star TV ekranlarda yayınlanacak.

Dizinin 18 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümü full ve tek parça olarak izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 9.bölümü tanıtımına dair yayınlanan 2 fragmanı izlediğimizde son bölümde neler olacak sorusunun cevabını şöyle analiz ediyoruz;

Dicle'nin Feris hanımdan aldığı Aferin ile başlayan ve Dicle'nin yüzünün çok güldüğü sahne izleyenleri karşılıyor. Ayrıca Feris hanımın aşk hayatının oldukça yoluna girdiği gözlenmekte. Ayrıca Kıraç ile Beren'in evlerinin bahçesinde çadır kurup harika bir akşamda baba kız sohbetleri izleyenlerin içini ısıtacak.

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu

Barış Falay, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Gamze Karaduman, Yaprak Medine, Duygu Şen, Canan Ergüder, Fatih Artman, Aslı Mavitan Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 18 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar