Masumlar Apartmanı 1. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 1. Bölüm izle

Hikayesini ve oyuncu kadrosunu okuduğumda beni en çok etkileyen yeni sezon dizilerinden olan Masumlar Apartmanı 1. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI

Salı akşamları yayınlanan güçlü dizilerin arasında yeni bir dizi geliyor fakat daha yayınlanmadan büyük etki oluşturan ve ses getiren bir dizi geliyor diyebiliriz. Özellikle sosyal medya üzerinden oluşturulan fan sayfalarına vatandaşlardan büyük katılım geldi.
Diziyi full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

TRT 1 ekranlarının bu yeni sezonda elini güçlendiren yapımlardan bir tanesi olan Masumlar Apartmanı, gerçek bir hayat hikayesi olup "Madalyonun içi" romanından esinlenerek hazırlanmıştır.

Dizinin 1. bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusunun cevabı kısaca; Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır? 

Masumlar Apartmanı Oyuncuları; Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

 

Bu yazı 15 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar