Kuzey Yıldızı 36. Bölüm izle

Kuzey Yıldızı 36. Bölüm izle

Cumartesi akşamlarının en çok sevilen ve yakından takip edilen yapımların başında gelen Kuzey Yıldızı 36. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV izleyicisinin gönlünde taht kurmayı başarmış birbirinden başarılı oyuncu kadrosuna sahip Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, her yeni bölümüyle izleyenleri ekranları karşısında kahkaha tufanına boğan senaryosuyla reyting oranlarındaki başarısını istikrarlı bir şekilde devam ettirmekte.

Dizinin 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümünü tek parça ve full olarak izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirler.

Dizinin 36.bölümü fragmanları izlediğimizde neler olacak, sürpriz gelişmeler var mı? sorusunun cevabı olarak özet niteliğinde analizimiz kısaca şöyle;

Sefer'in, babasını bayılttığı anların izleyenleri güldürdüğü tanıtımda Bulut'un kendine zarar vermesi herkesi şoke ediyor. Kuzey ve Yıldız'ı yeniden bir araya getiren Sefer'in vurulması yürekleri ağza getiriyor.

Kuzey Yıldızı Oyuncuları: Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de yer alıyor.

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar