Kırmızı Oda 8. Bölüm izle

Kırmızı Oda 8. Bölüm izle

Nefes kesici, etkileyici ve sürükleyici gerçekte yaşanmış insan hikayelere ışık tutan başarılı yapım Kırmızı Oda 8. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8'de yayınlandığı her bölümü izledikçe insanın iyi veya kötü karakterinde yatan bütün unsurların temelinde çocukluk olduğunu bize başarılı bir şekilde yansıtan Kırmızı Oda dizisinde yeni bölümün ana tema konusu kadına şiddet olarak dikkat çekiyor. Doktor hanımın bu kez hastası günümüzün en büyük sorunlarından biri. Bakalım bu konu dizide nasıl işlenecek.

23 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan son bölümü full ve tek parça olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Fragmanı izlediğimizde 8.bölümde neler olacak sorusunun cevabı için yaptığımız analiz;

Fragmanın başında gazinoya giden Talip bey, eğlenirken arkadaşının durumuna şahit oluyor ve arkadaşını Doktor hanımla görüşmesi için çaba gösteriyor. Doktor hanım hastasını tanımak istediğinden rahatsızlığını soruyor ve aldığı cevap "katil olacaktı" oluyor. Bu cevap Doktor hanımı oldukça şaşırtıyor. Hemen sonrasında görüşmeye başladığı adamın ifadeler kan donduracak cinsten oluyor.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 23 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar