İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm izle

İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm izle

Yeni sezonda Star TV'nin elini güçlendirecek başarılı yapımlardan bir tanesi olan İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Uzun süredir Star TV ekranlarında tanıtımları yayınlanan ve daha henüz ekranlarda yerini almadan büyük bir beklenti oluşturan, özellikle de sosyal medya fan sayfaları her geçen gün büyümekte.
Diziyi full bir şekilde tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıdan resmi sayfasını ziyaret ediniz.

1.bölüm fragmanına göz attığımızda tam evlenecekleri gün kendisini bırakan damatın azizliğine uğrayan Elçin Sangu'nun dramına ve sonrasında annesinin sürekli onu evlendirmek için çeşitli damat adayları aradığına şahit olacağız. Ve tabi sonrasında gelişen ilginç ve enteresan düğün organizasyonu olayı da dikkatlerden kaçmıyor.

Yapımına O3 Medya’nın imza attığı ve başrollerinde; Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in yer aldığı “İyi Günde Kötü Günde” dizisi Cumartesi akşamları saat 20.00'da Star TV'de!

İyi günde kötü günde dizisi oyuncuları ; Elçin Sangu, Yasemin Allen ve Ozan Dolanay başrollerde yer alırken, Sinan Albayrak, Seda Bakan, Mert Fırat, Osman Alkaş, Derya Alabora, Şenay Gürler, Ali Yağcı ve Nergis Kumbasar gibi başarılı isimler yer almakta.

Bu yazı 12 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar