Hekimoğlu 19. Bölüm izle

Hekimoğlu 19. Bölüm izle

Heyecan dolu yeni bölümleriyle sezona çok başarılı bir giriş yapan yapımlar arasında yer alan dizi Hekimoğlu 19. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı ilk bölümünden itibaren her yeni bölümüyle izleyenleri ekranları karşısına kilitleyen Hekimoğlu dizisinin 29 Eylül Salı akşamı saat 20.00'da yayınlanacak bölümünü tek parça ve full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 19.bölümü için yayınladığı 2 fragmanı izlediğimizde;

birinci fragmanda; Ateş, İpek'e meydan okur ve ekibine zor kullanarak da olsa İpek için araştırma yaptırır. Ateş ve ekibi gizlice İpek'in evine girer. Evde buldukları ise onları şaşırtacaktır... Öte yandan elini kaybetmek üzere olan bir hasta başta Ateş ve İpek olmak üzere herkesin kendisini sorgulamasına sebep olur!

ikinci fragmanda; Hekimoğlu ve Dr. İpek arasında bir yakınlaşma mı başlıyor? Hekimoğlu ve Dr. İpek arasında sular durulmuyor. Çoğu zaman birbirleriyle atışan Ateş ve İpek'in durumu çevrelerindekilerin de dikkatini çekiyor. Hekimoğlu, İpek'ten mi hoşlanıyor? Diğer taraftan Memoli içinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Geçmişinden çıkıp gelen bir kadın Memoli'nin tüm dengesini alt üst ediyor!

Bu yazı 29 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar