Hekimoğlu 17. Bölüm izle

Hekimoğlu 17. Bölüm izle

Yeni bölümüyle duygusal bir karmaşanın sahne olacağı Hekimoğlu 17. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.
Diziyi tek parça ve full bir şekilde izlemek için lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

KANAL D CANLI İZLE

15 Eylül Salı akşamı saat 20.00 da Kanal D ekranlarında yerini alacak olan 17.bölümde Ateş hocayı bir sürpriz bekliyor. Hiç beklemediği anda eski eşinin hastaneye gelmesiyle alt üst olan ve duygusal bir kamaşa yaşayan Hekimoğlu yine yapacağını yapıyor.

17. bölümü fragmanı izlediğimizde son bölümde neler olacak sorusunun cevabı kısaca şöyle;
Ateş, Selin'in eşiyle tanışıyor ve olanlar oluyor. Selin'i geri kazanmak için eşini tedavi etmeye karar veren Ateş, aslında eski eşi Selin'e olan ilgisini farkediyor. Öte yandan Metin'in hiç bir tedaviye cevap vermiyor oluşu Selin'i derinden etkiliyor. Teselliyi ise yine Ateş'te buluyor.

Ateş için için işler karışmıştır. Bir tarafta çözmesi gereken vakalar diğer tarafta fazlasıyla kafasını karıştıran gönül işleri!

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)

Bu yazı 15 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Cengizhan tarafından 2020-09-23 21:59:31 tarihinde gönderilmiştir.

o değilde bu gerard butler dizide ipek hanımın çok hoşlandığı bir adam. 300 spartalı filmindeki bazı sahnelerin hekimoğlu (gerard butler)'na zıt olması ayrıca güzel olmuş. Dizinin adını merak edenlere söyleyelim 300 Hekimoğlu :)

Son Yorumlar