Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölüm izle

Oldukça fazla takipçi sayısına sahip sosyal medya sayfaları ve sadık izleyici kitlesini elinde bulunduran dizilerden bir tanesi Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 izleyenlerin iyi bildiği gibi genelde TV programlarına sahip olan kanalın yakın süreçte birbirinden başarılı dizi projelerini hayata geçirmesiyle birlikte önümüzdeki süreçte daha fazla dizinin TV8 ekranlarında yer alacağını düşünmekteyiz. Özellikle gerçek hayattan alınan hikayelerin öne çıktığı dizilerin yer aldığı TV8'in bu politikası beraberinde başarıyı da getiriyor.

28 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 17.bölüm tanıtımına dair yayınlanan fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusunun cevabı için yaptığmız analizler aşağıda;

İlk fragmanda; Mehti ile Zeynep'in arasında gerçekleşen tartışmadan sonra Zeynep'i eve kilitleyip giden Mehti'nin ardından Zeynep eline çekiç alarak kapının kilidini kırarak dışarıya çıkıyor. Mehti eve döndüğünde karşılaştığı manzara ile pişmanlık duyuyor ve Zeynep'ten özür dilemek için elinde çiçeklerle Zeynep'in iş yerine gidiyor fakat gördüğü manzara karşısında donup kalıyor.

İkinci fragmanda; Zeynep'in "ben boşanıyorum, kurtuluyorum bu evin karanlığından" sözlerini Müjgan'ın yüzüne söylediği sahne izleyenleri şoke edecek. Mehti bu olanlardan sonra çok pişman oluyor ve Zeynep'in gönlünü almak için çeşitli hamlelerde bulunuyor. Fragmanın sonunda Zeynep'in karşısında diz çöküp "ne olur affet beni" dediği sahne izleyenleri meraklandırıyor. Zeynep Mehti'yi affedecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Bu yazı 28 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar