Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm izle

Yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkılarak hayata geçirilen başarılı yapımlardan bir tanesi olan Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Başarılı oyuncu kadrosu ve her yeni bölümüyle sürprizlere gebe hikayesiyle izleyenleri ekranları karşısına kilitleyen dizinin son bölümünde şoke eden gelişmeler dikkatlerden kaçmıyor. 7 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00'da TV8 ekranlarında yayınlanacak bölümü full ve tek parça şeklinde izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

14.bölüme dair yayınlanan fragmanları izleyip yaptığımız kısa analiz şöyle; Mehti, doğacak kızı ile Zeynep arasında sıkışıp kalıyor. Mehti'nin, Zeynep'e "Bu çocuğa, yapmam babalığı yapmak istiyorum hepsi bu" ifadesi dikkat çekiyor.

Diğer fragmanda Zeynp'in annesinin "Avukat çıktın diye sevindik biz sen daha kendi hakkını savunamıyorsun" ifadesiyle Zeynep'e sitem ettiği sahne ön plana çıkıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehti), Engin Hepileri (Faruk), Ali Oğuz Şenol (Tolga), Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu, Nail Kırmızıgül (Ekrem), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Nurşim Demir (Zeliha), Naz Göktan (Emine), Zeynep Kumral (Müjgan), Senan Kara (Nermin), Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Bu yazı 07 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar