Çukur 100. Bölüm izle

Çukur 100. Bölüm izle

Her bölümünde birbirinden başarılı aksiyon dolu sahneleri ekranlara taşıyan ve tam tamına yüz bölümü geride bırakacak olan Çukur 100. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve heyecanı bitmeyen sürprizlerle dolu dizisi Çukur'da bu haftada beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Cumali'nin Arık Böke'yi öldürmesiyle ortalık tam anlamıyla çok karışacak gibi gözüküyor. Her yeni bölümde izleyenleri ekranları karşısına kilitlemeyi başaran yapımın 26 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanacak bölümü full ve tek parça olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 100.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusunun cevabı niteliğindeki analizlerimiz şöyle;

Cengiz'in hamlesiyle ailesinin tehlikede olduğunu gören Yamaç, Cengiz'i bile şaşırtacak bir hamle yapacak. Vartolu ve Yamaç hem Cengiz'le baş etmek hem de Çukur'u korumak için harekete geçmek üzereyken sürpriz bir haberle bütün planları değişecek. Karaca'nın Azer'in ölümü hakkında söyleyeceği şeyler Koçavalı evinde bütün dengeleri alt üst edecek. Çukur halkı kendilerinden biri zarar görünce bir kez daha kenetlenecek. Yamaç ve Vartolu'yla birlikte nefes kesecek bir aksiyona giren gençler, Çukurlu olmanın ne demek olduğunu duygu dolu anlarla hatırlayacak. Yamaç, Cengiz'in görevini de yerine getirdikten sonra eski bir düşmanıyla yeniden bir araya gelmek zorunda kalacak.

Çukur Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İğnemli, Barış Arduç, Mstafa Avkıran, Erkan Kostendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Perihan Savaş, Nur Sürer, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 26 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar