Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle

Ekranlarda yer alan nadir gençlik dizilerinden bir tanesi olan ve her yeni bölümüyle daha keyifli, daha eğlenceli olarak izleyenlerle buluşan Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Kanal D izleyicisinin yaz dönemi dizileri arasında en çok sevdiği, benimsediği ve özellikle sosyal medya sayfalarına yoğun ilgi gösterdiği Çatı Katı Aşk dizisi son bölümünde de izleyenleri şaşırtacak sürprizlere sahne olacak.

Dizinin 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanacak bölümü full ve tek parça olarak izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirler.

Dizinin 15.bölüm tanıtımına dair yayınlanan 2 fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna özet niteliğinde analizimiz şöyle;

Mahalleye gelişiyle olayların kadını olan Şirin, belalardan kurtulamıyor. Yasemin, Demir ve Ateş'te Şirin'in peşine düşenlerden nasibini alıyor! Peki, Şirin'in peşindeki adamlar kim?

Şirin bütün dengeleri değiştiriyor! Şirin, Yılmaz ailesine kendisini sevdiriyor! Maceralar ise seyir değiştiriyor. Ateş ve Şirin kendilerini tehlikeli bir durumun ortasında buluyor!

Çatı Katı Aşk Oyuncuları; Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Ebru Aykaç ve Nilay Deniz gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Bu yazı 17 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar