Çatı Katı Aşk 10. Bölüm izle

Yaz dönemi boyunca izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Çatı Katı Aşk 10. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Korona virüs panedemisi sonrasında ekranlara merhaba diyen yaz dizileri arasında yer alan ve Kanal D ekranlarında izleyenlerine başarılı bir yapım ortaya koyan Çatı Katı Aşk dizisi 10. bölümüyle Cumartesi akşamı 20.00'da yeni sürpriz gelişmelerle geliyor.

Yayınlanacak son bölümünde neler olacak? sorularının cevabını hemen aktarmak istiyorum kısa kısa. Bu bölüme dair yayınlanan 2 fragmanda öyle detaylar yer almakta...

Çatı Katı Aşk 10. Bölümde Neler Olacak? Özeti

Demir, gizlediğini düşündüğü düşüncelerini sesli olarak dile getirince olanlar olur! Demir, Yasemin ile birlikte ormanda çalı çırpı topladığı sırada ağzından çok önemli bir düşüncesini kaçırır. Yasemin'e "Ben sana çok fena vuruldum!" der. Yasemin mutlu bir şaşkınlık yaşar. Demir, düşüncesini ağzından kaçırdığını anlayınca panikler ve çarşafa dolanır.

Yasemin ve Demir arasındaki yakınlaşma artık iyiden iyiye hissedilir hale gelmiştir. Birbirlerini çözmeye çalışırken içinde bulundukları duruma da ayak uydurmaya çalışırlar. Ayşen ve Ateş'de bu sırada birbirlerini sorgulamaktadır. Yılmaz ailesi ise birden ortaya çıkan gizemli kadını çözmeye çalışır. Öte yandan Emin ve Gülriz geçmişin tozlu sayfalarında keşkelerinin acısını yaşar.

Çatı Katı Aşk Oyuncuları; Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Ebru Aykaç ve Nilay Deniz gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle