Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm izle

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan başarılı yapım Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

ATV ekranlarının en başarılı yapımlarından bir tanesi olan ve Perşembe akşamlarının reyting pastasından en büyük dilimin sahibi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 17 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanacak yeni bölümünü full ve tek parça halinde izlemeniz için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

3. sezonun yeni bölümüne dair yayınlanan fragmanı izlediğimizde tüm taşların yerinden oynadığını görmekteyiz. Bu bölümde neler olacak sorusunun cevabına baktığımızda;

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir'in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlat hasreti çekmekte. Züleyha, Müjhan'ın ölüm tuzağından sağ çıkabilecek mi? Yılmaz'ı kaybetmemek için katil olmayı göze alan Müjgan emeline ulaşabilecek mi? Yılmazı, Züleyha'dan vazgeçirip, yuvasına döndürebilecek mi? Yoksa Yılmaz, Adnan'ın babası olduğunu öğrenip evladının peşine mi düşecek? Ayrıca dizide Fekeli'yi soran yabancı kim? bakalım yeni sezonda bizi başka ne gibi sürprizler beklemekte.

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar