Baraj 10. Bölüm izle

Baraj 10. Bölüm izle

Etkileyici hikayesi ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosusuyla Salı akşamlarının en çok takip edilen dizisi Baraj 10. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV izleyenleriyle korona virüs pandemisinden önce buluşan fakat pandemi sürecinde yeni bölümlerine ara vermek durumunda kalan Baraj Dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Yeşilçamın Baraj filminden esinlenen senaryosuyla sürpriz gelişmeleri ekranlara taşımakta.

Dizinin 20 ekim salı akşamı yayınlanacak son bölümü full ve tek parça olarak izlemek istiyosanız lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

10.bölümün tanıtımına dair yayınlanan fragmanı izlediğimizde; Nehir'in tüm gerçekleri Nazım'a anlatması, Nazım'ı adeta sinir krizlerine sokuyor. Nehir'in anlattıklarına daha fazla dayanamayan Nazım artık susması gerektiğini söylüyor. Bu olanları kabul etmek zorunda olmadığını söyleyen Nehir, eğer kabul edemiyorsan ikimizde kendi yolumuza gideriz sözleriyle dikkat çekiyor.

Baraj Dizisi Oyuncuları; Nazım Güney (Feyyaz Duman), Nehir Aksu (Biran Damla Yılmaz), Tarık Yılmaz (Burak Yörük), Zerrin (Sumru Yavrucuk), Zahra (İman Casablanca)

Bu yazı 20 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar