Arıza 6. Bölüm izle

Arıza 6. Bölüm izle

Hiç tartışmasız yayınlandığı akşamın en çok izlenen ve yakından ilgiyle takip edilen yapımların arasında yer alan Arıza 6. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV izleyenlerinin ilk bölümünden itibaren çok sevdiği ve her yeni bölümde daha fazla izleyici kitlesine ulaşan Arıza dizisi son bölümünde de aksiyon dolu sahnelerle ekranlarda yerini alacak. Bu dizide Tolga Sarıtaş'a özel bir parantez açarak göstermiş olduğu performanstan ötürü kendisini tebrik ederiz.

Dizinin 18 Ekim Pazar akşamı saat 20.00'da yayınlanacak olan bölümü tek parça ve full olarak izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 6.bölümü fragmanları izlediğimizde bu bölümde neler olacak, neler yaşanacak sorusuna cevaben yaptığımız analiz şöyle;

Ali Rıza ile Halide'nin yakınlaştığı anların dikkat çektiği tanıtımda birlikte mücadeleri merak uyandırıyor. Halide'nin Burak'tan kolyenin hesabını sorması heyecanı yükseltiyor.

Muzaffer'in, konsorsiyuma girmeyi başaran Ali Rıza'ya söylediği sözler heyecanı arttırıyor. Burak, Halide'ye bir kez daha aşkını ilan ederken Halide ve Ali Rıza'nın yakınlaşması dikkat çekiyor. Konsorsiyumun Burak'a kestiği raconun ne olduğu ise büyük merak uyandırıyor.

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu ; Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay), Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan), Olgun Toker (Burak Ersoylu), Levent Can (Fuat Ersoylu), Murat Dalbatan (Muzaffer Cura), Dilara Aksüyek (Fisun Yılmaz), Cavit Çetin Güner (Murat Ersoylu), Ali Rıza Kubilay (Mithat Tekinoğlu), Yağız Can Konyalı (Mert Altay), Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Kırbaş), Hazal Benli (Derya Tekinoğlu), Yeşil Salkım (Melek Tekinoğlu), Yeşim Gül (Rukiye Altay)

Bu yazı 18 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar