Arıza 5. Bölüm izle

Arıza 5. Bölüm izle

Her biri birbirinden başarılı oyuncu kadrosundan oluşan ve etkileyici senaryosuyla izleyenleri ekranlarından ayırmayan Arıza 5. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Yeni sezonda yayın hayatına Show TV kanalında başlayan ve çok kısa süre içerisinde Pazar akşamlarının en çok izlenen projeleri arasında yerini sağlamlaştırmayı başaran Arıza dizisinin yeni bölümünde dizinin ilerleyen günlerinde yaşanacak olayların başlangıcı sahne alacak diyebiliriz.
Dizinin son bölümünü full ve tek parça olarak HD kalitede izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

5.bölüme dair yayınlanan iki fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna cevapları şöyle bulduk;

Haşmet, kızı Halide'yi korumak şartıyla Ali Rıza'yı konsorsiyuma sokuyor ve Burak Ersoylu ile tokalaşması gerektiğini dile getiriyor. Haşmet evinde tüm adamlarını toplayarak Ali Rıza'yı sağ kolu ilan ediyor.

Burak Ersoylu taksi durağına benzin döküyor ve Ali Rıza ile karşı karşıya geliyor. Elinde ateşle bekleyen Burak Ersoylu, Ali Rıza'yı durağı yakmakla tehdit ediyor. Heyecanın yükseldiği dakikalarda acaba taksi durağı yanacak mı?

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu ; Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay), Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan), Olgun Toker (Burak Ersoylu), Levent Can (Fuat Ersoylu), Murat Dalbatan (Muzaffer Cura), Dilara Aksüyek (Fisun Yılmaz), Cavit Çetin Güner (Murat Ersoylu), Ali Rıza Kubilay (Mithat Tekinoğlu), Yağız Can Konyalı (Mert Altay), Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Kırbaş), Hazal Benli (Derya Tekinoğlu), Yeşil Salkım (Melek Tekinoğlu), Yeşim Gül (Rukiye Altay)

Bu yazı 11 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar