Zümrüdü Anka Canlı izle

Zümrüdü Anka Canlı izle

Yeni yılda yayın hayatına başlayacak diziler arasında en dikkat çeken dizilerden bir tanesi olan "ZümrüdüAnka Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. Lütfen dizi hakkındaki düşüncelerinizi sayfanın en alt kısmındaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşınız.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak sahipleri tarafından yapılan bildirim neticesinde Kaldırılmıştır.

FOX TV CANLI İZLE

Çekimlerine Kapadokya'da başlanan dizinin bende +1 farkla başlaması tabiki de Kapadokya'dan dolayı oldu. Muhteşem doğası ve enerjisiyle Kapadokya'nın dizi ve film çekimlerinde yansıtılan masalsı doğası izlerken insanı adeta büyülüyor gibi. Tabi bu doğaya kaliteli oyuncular ve başarılı senaryo da dahil olunca başarı kaçınılmaz gibi gözüküyor.
Fox TV yakın zamanda Dizi sektöründe hayata geçirdiği birbirinden başarılı yapımlarla adeta gövde gösterisi yapıyor. Bakalım Zümrüdü Anka dizisi reyting pastasından nasıl bir pay alabilecek.

Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda: Hatice Aslan, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Selim Bayraktar, Miray Akay, Sebahat Kumaş gibi önemli isimlerde yer alıyordu.

Hatice Aslan Ülfet karakterini, Ayten Uncuoğlu da Azimet rolünü üstlendi. Diziye yeni katılan isimler ise şöyle: Rüstem karakteri ile Serhat Özcan, Abbas rolü ise Selim Bayraktar, Meliha karakteri ile Miray Akay ve son olarak da Saniye rolü ile Sebahat Kumaş rolüyle izleyenlerinin karşısına çıkacak.

Bu yazı 30 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

şebnem tarafından 2020-02-15 12:55:39 tarihinde gönderilmiştir.

dizi çekimlerinin gerçekleştiği mekanlar harika gerçekten. senaryosuyla birlikte tadına doyulmaz bir hal alıyor teşekkürler kavuntv

Mero tarafından 2020-02-25 01:03:52 tarihinde gönderilmiştir.

Dizi çok güzel gidiyor tamam ama hikayenin biraz daha hızlı ilerlemesi gerektiğini düşünüyorum çok ağır gidiyor. Zümrütüanka dizisini çok seviyorum

hleyla tarafından 2020-04-19 19:05:00 tarihinde gönderilmiştir.

zümrüdü anka dizinin artık yeni bölümleri başlasın lütfen bu karantina günlerinde canım çok sıkılıyor. zula oynamaktan canım çıktı.

Son Yorumlar