Zemheri Canlı izle ShowTV

Zemheri Canlı izle ShowTV

Show TV ekranlarından TV izleyenlere merhaba demeye hazırlanan yeni bir dizi olan "Zemheri canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

SHOW TV  CANLI YAYIN İZLE

Bu dizinin detaylarına girmeden önce şunu belirtmeliyim ki yeni sezonun içinde başlayan yeni diziler arasında paylaşımını yaparken beni en çok heyecanlandıran yapımların en başında gelir Zemheri dizisi. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi başarılı oyuncu kadrosundan ziyade yapımcı ve senarist koltuğunda oturan isimler oldu. Bu kadar iddialı bir cümle kurduktan sonra sanırım size ne demek istediğimi anlatan bilgileri paylaşmalıyım.

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu; Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer almaktadır.

Yönetmenliğini Aşk-ı Memnu ve Kara Sevda gibi en çok izlenen yapımlara imza atan yönetmen Hilal Saral'ın üstlendi. Senaryosunu başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Zemheri dizisi eminim sizinde ilginizi çekecektir.

Bu yazı 19 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar