Yaralı Kalbim Canlı izle

Yaralı Kalbim Canlı izle

Destansı bir aşk hikayesinini Hindu dizilerince nasıl güzel bir şekilde anlatıldığını izleyebileceğiniz başarılı dizi "Yaralı Kalbim Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

KANAL 7 CANLI İZLE

Ülkemizde sayısı oldukça fazla izleyici kitlesine ulaşan Hindistan dizileri her geçen gün daha fazla kitleye ulaşmaya devam ediyor. Mevcut TV kanalları arasında Hindistan yapımlarına en çok yer veren Kanal 7 ekranları kısa süre öncesinde Yaralı Kalbim dizisini de yayın akışına ilave ederek bu konuda elini güçlendirdi diyebiliriz.

Hindistan'da yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ses getiren ve izlenme oranlarında rekorlar kıran bu dizi, Türkiye'de de kısa süre içerisinde seyirci kitlesi tarafından benimsendi ve oldukça başarılı reyting oranlarına sahip olmaya başladı.

Dizinin yeni ve son bölümlerini kesintisiz olarak naklen izleyebilmeniz için KavunTV platformundan ayrılmayınız :)

Dizinin Konusu / Hikayesi :

Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak?

Oyuncuları :

Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik

Bu yazı 08 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar