Uyanış Büyük Selçuklu Canlı izle

Uyanış Büyük Selçuklu Canlı izle

Tarihimizin en önemli ve en ihtişamlı dönemine kapı aralayan ve nefes kesici sahneleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken "Uyanış Büyük Selçuklu Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

TRT 1 ekranlarında yayınlanan dönem dizileri sadece ülkemizde değil tüm dünyada ilgiyle yakından takip edilmektedir. Başarılı oyuncu tercihleri ve tarihten alınan senaryolar şanlı Türk tarihini keyifli bir şekilde izleyenlerine sunuluyor.

Bunun en bilindik örneği hiç kuşkusuz Diriliş Ertuğrul dizisidir fakat çok yakın süre içerisinde başlayacak olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de çok konuşulacak ve reyting oranlarını alt üst edecek gibi gözüküyor.

Vezir Nizamülmülk ile devrin en büyük tehditlerinden Hasan Sabbah arasında yaşanan mücadeleyi konu alacak dizi o döneme ışık tutacağa benziyor.

Güncelleme: Hasan Sabbah'ın hain olduğu ortaya çıktıktan sonra Selçuklu Devleti'ne karşı saldırıları daha da artarak devam ediyor. Bu süreçte Hasan Sabbah elini kuvvetlendirmek için Selçuklu'nun karşısında kim varsa birlik olup hep birlikte Selçuklu'ya zarar vermeye devam etmekte.

Dizinin tasarımını Emre Konuk üstlenirken, senaryosunda Serdar Özonalan yer almakta. Yönetmen koltuğunda oturacak isim Sedat İnci olacak.

Dizinin yeni bölümü ve son bölümü takibini bu sayfadan veya TRT 1 sayfamızdan yapabilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş ve Mehmet Özgür gibi başarılı oyuncular yer almakta.

Bu yazı 05 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar