Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm izle

Tarihimizin en şanlı süreçlerinden bir tanesini ekranlara taşıyarak halkımızda tarih bilinci oluşturan başarılı dizi Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu 10.Bölüm Tek Parça İzle TIKLA

TRT 1 ekranlarında dönem dizisi rüzgarları son süratla devam ediyor. Bu sezon seyircisiyle buluşan ve ekranlara geldiği ilk bölümünden itibaren reyting oranlarında büyük bir başarı elde eden Uyanış Büyük Selçuklu dizisi nefes kesecek aksiyon sahneleriyle yeni bölüm ile sizleri ekranları başından ayırmayacak.

Dizinin 23 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

9.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde analizimiz şöyle oluyor; Hasan Sabbah artık Bai Dai'nin emri altından çıkarak kendi örgütünü kuruyor ve fedayilerini büyülediği sahne dikkat çekiyor. Ayrıca saraya giden Başulu hatunu Nizamülmülk karşılıyor ve o esnada saraya Melikşah giriyor. Melikşah acaba Başulu hatunu seneler sonra tanıyabilecek mi sorusu akıllara geliyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 23 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar