Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm izle

Dev prodüksiyonlu harika bir yapım olan ve tarihimizin çok önemli bir dönemine ışık tutan birbirinden başarılı oyuncularıyla Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm Tek Parça İzle TIKLA

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günde bir çok başarılı yapımların yer almasına rağmen reyting oranlarından önemli bir paya sahip olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu başarısını her yeni bölümü ile pekiştirmeye devam etmekte. Son bölümü izlediğimde adeta kendimi bir film izliyor gibi hissettiğim dizi de bu hafta yine izlerken nefesler tutulacak.

Dizinin 16 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanan bölümü reklamsız, tek parça olarak full halde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin özet niteliğinde analizini yapmak için fragmanı izlediğimizde; Tapar'ın düştüğü korkunç tuzaktan nasıl kurtulacağı merak konusu. Ayrıca Nizamülmülk ile Sencer'in arasında geçen diyalog izleyenleri şoke edecek. Ayrıca Hasan Sabbah'ta isyan bayrağını çekmiş gibi duruyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 16 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar