Uyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm izle

Şanlı Türk tarihinde çok önemli bir döneme kapı aralayan hikayesi ve birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı kadrosuyla Uyanış Büyük Selçuklu 30. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalını yayınlanmaya başladığı günde reyting oranlarında zirveye taşımayı başaran ve bu istikrarlı başarısını sürdürmeye devam eden Uyanış Büyük Selçuklu dizisi muhtemeldir ki daha bir kaç sezon yayınlanmaya devam edecek. Hikayesinin diğer dizilere oranla çok daha hızlı işlenmesi diziyi seyredenlerin sıkılmamasını sağlayarak her yeni bölümü sabırsızlıkla beklemeleri kaçınılmaz oluyor diyebiliriz. Umarım dizideki bu önemli detay aynen bu şekilde devam eder.

3 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.30 da yayınlanmaya başlayan son bölümünü tek parça olarak full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

30.bölüm tanıtımları adına youtube kanalında paylaşılan fragman videolarını izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna cevaben Sencer'in Melik olarak duyurulduğunu ve sarayın ortasında ve saray halkının önünde yemin ettiği sahne ön plana çıkmakta. Bu kararı duyan Turanşah saraya gelip Melikşah'ı tehdit ediyor ve Melikşah'tan "biat etmezseniz bedelini ağır ödersiniz" cevabını alıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu), Gürkan Uygun ( Hasan Sabbah )

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle