Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm izle

Köklü ve şanlı tarihimize dönüp baktığımızda Türk'ün var oluş mücadelesinin en zorlu dönemlerini anlatan dizi Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Son yıllarda öne çıkan dönem dizileri bu başarısını dev prodüksiyona sahip projelerle sürdürmeye devam ediyor. Bu sürecin oluşmasında en etkili TV kanallarından bir tanesi olan TRT 1'de bu sezon yayın hayatına başlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlandığı günün reyting oranlarından sahip olduğu büyük bir payı sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. Özellikle dizideki olayların gelişmesi diğer tarihi dizilere göre daha akıcı ve hızlı olması bence dizinin izlenirken keyifle seyredilmesinde önemli bir faktör oluyor diyebiliriz.

12 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça olarak aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

28.bölüm tanıtımı adına paylaşılan fragman videolarını youtubedan izlediğimizde Melikşah'ın sırrı öğrendikten sonra Başulu Hatun ve Sencer'e nasıl yaklaşacağına karar veremediği sahneler hem izleyenleri hemde Sencer ile Başulu Hatun'u çok üzüyor. Ayrıca Nizamülmülk'e bu sırrı kendisinden nasıl sakladığı konusunda çok öfkelenen Melikşah, Nizamülmülk'ü saraydan uzaklaştırıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu), Gürkan Uygun ( Hasan Sabbah )

Bu yazı 12 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar