Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle

Seyircisinin her hafta başını büyük bir sabırsızlıkla beklediği, birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizi Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında tarihimizin en ihtişamlı ve çok önemli dönemine ışık tutan başarılı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi nefesleri kesen aksiyon dolu sahneleriyle yeni bölümde de izleyenleri ekranları karşısına kilitleyecek. Meliktapar'ın uğradığı baskından ağır yaralar almasıyla acaba öldü mü soruları akıllara gelirken tanıtım videolarında Meliktapar severlere müjdeli haberimiz var. Bölüm hakkında yazılı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

22 şubat saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

22.bölümü tanıtımı adına yayınlanan iki tanıtım videosunu izlediğimizde bu bölümde neler yaşanacak sorusuna özet niteliğinde cevabımız şöyle;

Meliktapar'ın aldığı kılıç yaralarıyla ağır yaralandığı görülmekte, yani ölmemiş. Ayrıca Turna hatun için tüccar Faysal ile karşı karşıya kalan Sencer, Faysal'a haddini bildirdiği sahne dikkat çekiyor. Ayrıca bu bölümde uzun süredir beklenen Kılıçaslan diziye dahil oluyor. Melikşah'ın "Kılıçaslan'ı anadoluya göndermenin vakti gelmiştir" sözleri büyük merak uyandıracak. Acaba Kılıçaslan'ı kim oynayacak?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu), Gürkan Uygun ( Hasan Sabbah )

Bu yazı 22 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar