Uyanış Büyük Selçuklu 20. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 20. Bölüm izle

Dönem dizilerini yakından takip edenlerin büyük bir beğeni ile soluksuz izlediği başarılı dizi Uyanış Büyük Selçuklu 20. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 kanalında bu sezon başlayan yapımları arasında yer alan ve yayınlandığı ilk bölümünden itibaren Pazartesi günlerinin reyting oranlarına damgasını vuran Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu başarısını her yeni bölüm ile istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam etmekte. Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve tarihimizin en ihtişamlı dönemine ışık tutan senaryosuyla daha uzun sezonlar boyunca ekranlarda göreceğimizi düşünüyoruz.

8 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

20.bölüm fragmanı izlediğimizde Melikşah'ın Sencer'e artık bundan böyle Kınık Obası'nın yeni beyi sen olacaksın sözleri dikkat çekiyor. Bu sözlerin ardından Sencer'in, Bey'lik kılıcını kuşanıp Oba karşısında yaptığı konuşma oldukça heyecan verici gözükmekte. Ayrıca bu bölümde de yine aksiyonu ve adrenalini bol savaş sahneleri nefesleri kesecek.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 08 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar