Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm izle

Türk tarihine baktığımızda en görkemli ve ihtişamlı bir döneme ışık tutan başarılı ve çok izlenen dizi Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden itibaren günün en çok izlenen yapımları arasında yer aldığını açıklanan reyting tablosundan görmeye alıştığımız Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümü ile yine izleyenleri ekranları karşısına kilitlemeyi başaracak gibi gözükmekte. Geçtiğimiz bölümün final sahnesinde Hasan Sabbah'ın köşeye sıkıştıktan sonra kendini boşluktan aşağı atmasından sonra yaşıyor mu sorularını akıllara getiriyor.

25 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilrsiniz.

Dizinin 18.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak, neler yaşanacak sorularına cevaben yakaladığımız ipuçlarından özet niteliğinde analizimiz;

Zübeyde Hatun'ın, Başulu Hatun'un sırrına vakıf olmasının ardından ne yapacağı merak ediliyordu görünen o ki bu sırrı ifşa edecek fakat Nizamülmülk ondan önce davranıp Melikşah'a bu sırrı açıklayacak gibi gözüküyor. Herkesin sabırsızlıkla beklediği bu bilginin açıklanması bakalım bu bölümde gerçekleşecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 25 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar