Uyanış Büyük Selçuklu 14. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full izle

Uyanış Büyük Selçuklu 14. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full izle

Çok önemli bir tarihi süreci, sürekli savaşılmış zorlu bir dönemi ekranlara taşıyan başarılı dizi Uyanış Büyük Selçuklu 14. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarının en çok ses getiren ve her biri, birbirinden başarılı geniş oyuncu kadrosuna sahip Uyanış Büyük Selçuklu dizisi nefesleri kesecek yeni bölümü ile bu akşam seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Melikşah'ın uzun süredir sarayda geçirdiği dönem sona eriyor ve aksiyon dolu sahnelerle geri dönüyor diyebiliriz.

28 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümü reklamsız olarak tek parça ve full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı da ziyaret edebilirsiniz.

14.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak, neler yaşanacak sorusuna özet niteliğinde analizimiz;

Bu bölümde dizi severlerin uzun zamandır görmek istediği her şey var diyebiliriz. Terken hatunun Melikşah tarafından azarlanması, Tacülmülk'ün tabiri caizse dayak yemesi ve sonrasında Melikşah'ın savaş meydanına inmesiyle birlikte ortaya Türk TV tarihinde az rastlanan muhteşem savaş sahnesiyle ortaya harika bir ölüm çıkmakta.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 28 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar