Uyanış Büyük Selçuklu 11. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 11. Bölüm izle

Nefesleri kesen hikayesi ve aksiyonu yüksek sahneleriyle izleyenlerin nefeslerini kesen başarılı dizi Uyanış Büyük Selçuklu 11. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden dönem dizilerinden en başarılı yapımlarından bir tanesi olan ve seyircisiyle buluştuğu her yeni bölüm ile reyting oranlarında elde ettiği en büyük payın sahibi olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sürpriz dolu bir bölümle sevenleriyle buluşacak.

7 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü reklamsız olarak full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 11.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna özet niteliğinde analizimiz şöyle; Sencer'in üzerine kurulan iftira tuzağından kurtulması için adalet karşısında yargılandığı ve hakkında idam kararı verildiği sahne izleyenleri şoke edecek. Tam bu esnada oraya gelen Başulu hatun Sencer'in idam edilemeyeceğini ifade ederek bütün gözleri üzerine çekiyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 07 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar