Uyanış Büyük Selçuklu 10. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 10. Bölüm izle

Yayınlandığı her haftayla birlikte hikayesinin oturmaya başladığı ve başarılı kadrosuyla dikkat çeken dizi Uyanış Büyük Selçuklu 10. Bölüm izle sayfasına hoş glediniz.

TRT 1 seyircisinin daha yayınlandığı ilk bölümden itibaren yakından ilgiyle takip ettiği, özellikle de dizinin sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayıları Uyanış Büyük Selçuklu dizisi başarısını gösteren unsurlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Yeni bölümü sabırsızlıkla bekleyen ziyaretçilerimize bu bölümün çok heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir bölüm olacağını söylemeden geçemeyeceğiz.

Dizinin 30 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full, reklamsız ve tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

10.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa bilgileri şöyle aktarabiliriz; Sencer gittiği görevden başarıyla dönüyor ve elinde kutsal emanetler ile saraya geliyor. Sarayda onu Tacülmülk karşılıyor ve kutsal emanetleri kendisine vermesini istiyor fakat buna yeltenen askerin elini bükerek bu kutsal emanetleri hususi olarak Melikşah'a kendim vereceğim ifadesi dikkat çekiyor. Ayrıca Tapar'ın babaannesinin odasındaki tüm kandillerin toplanma emrini verdiği sahne acaba babaannesine kurulan oyunu anladı mı sorusunu akıllara getiriyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları

Melikşah (Buğra Gülsoy), Sencer (Ekin Koç), Terken Hatun (Hatice Şendil), Nizamülmülk (Mehmet Özgür), Turna Hatun (Sevda Erginci), Elçin Hatun (Leyla Lydia Tuğutlu)

Bu yazı 30 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar