Tozkoparan İskender Canlı izle

Tozkoparan İskender Canlı izle

Yeni başlayan projeler arasında en çok dikkat çeken senaryosu ve beğeni toplayan oyuncu kadrosuyla Tozkoparan İskender Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

Nefesleri kesen aksiyon sahnelerine yer verilen dizide özellikle çocuk ve genç yaştaki kitlenin ata sporu olan okçuluk sporuna ilgi duymaları konusunda önemli bir sorumluluk üstlenmektedir diyebiliriz.

Hem eğlenebileceğiniz hem de aksiyon sahneleriyle nefesleri kesen dakikalar yaşayacağınız Tozkoparan iskender dizisi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Lütfen düşüncelerinizi yorum yaparak bizimle paylaşınız, yaptığınız yorumlar en kısa süre içerisinde sayfamızda yer alacaktır.

Dizinin yeni bölümü ve son bölümü takibini yapmanız için KavunTV sayfamızı ziyaret etmeniz ve sağ üst bölümden arama yapmanız yeterli olacaktır.

Tozkoparan İskender Oyuncuları

İskender ( Çağan Efe Ak), Ece ( Defne Ersen), Ayberk ( Mert Erdoğdu ), Duygu ( Ülkü Hilal Çiftçi ), Fikri (Burak Alkaş), Makbule Teyze (Suna Selen), Rüya (Sera Tokdemir), Giovanni (Fırat Albayram), Savaş Hoca (Mehmet Emin Kadıhan), Sinan (Yağız Kılınç), Tayfun (Esat Polat Güler), Arda (Deniz Erayvaz), Asya (Tuana Naz Tiryaki)

Bu yazı 12 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar