Tövbeler Olsun Canlı izle

Tövbeler Olsun Canlı izle

TRT 1 ekranlarında çok yakın zaman içerisinde yayınlanmaya başlayacak olan "Tövbeler Olsun dizisi canlı izle" sayfamıza hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

TRT 1 ekranlarında Hasan Kaçan'ın birbirinden başarılı isimleri bir araya getiren Aile Komedisi formatındaki dizisi Tövbeler Olsun çok kısa içerisinde ekranlarda yerini alacak.
Korona virüs pandemisi sonrasında birbirinden iddialı projelerin hayata geçtiği bu günlerde Tövbeler Olsun Dizisi de şimdiden kendisinden söz ettirmeyi başardı diyebiliriz.

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu dizinin projesi Hasan Kaçan'a ait, Yapımcılığını ise Mustafa Fener üstlenmekte. Dizinin senaryosunu Hüseyin Kaçan, Oktay Berber, Cankurt Okutur, Haluk Özenç yazmakta.

Tövbeler Olsun Oyuncu Kadrosu ; İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Güven Kıraç, Çiçek Dilligil, Seda Türkmen, Sercan Badur, Ünal Silver, Tolga Canbeyli, Mert Carim, Mert Denizmen, Cansu Kurgun, Duru Baykal, Ozan Güçlü, Batuhan Aydar, Naz Çağla Irmak, Merve Erdoğan ve Semiha Bezek gibi çok kıymetli isimlerden oluşmakta.

Bu yazı 04 TEMMUZ 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar