Teşkilat 9. Bölüm izle

Teşkilat 9. Bölüm izle

Ülkemizin en gizemli, en merak edilen ve ilgi çeken kurumlarından bir tanesi olan MİT'in üzerine kurulu hikayesiyle sevilen dizi Teşkilat 9. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluştuğu ilk dakikadan itibaren beklendiği gibi büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Teşkilat dizisi bu başarısını yayınlanan her yeni bölümü ile sürdürmeyi başarmakta. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde yine aksiyon dolu sahneler ekranları karşısındakilere adrenalin dolu dakikalar sunacak.

Dizinin 9.bölüm tanıtımları adına yayınlanan fragman videolarına göz attığımızda bir yurt dışı operasyonu bizleri beklemekte. Yunanistan'da bulunan hedeflere yapılan operasyon sonrasında kahramanlarımızın Yunanistan'dan çıkışı çok sıkıntılı geçiyor, bakalım bu durumdan nasıl kurtulabilecekler hep birlikte izleyeceğiz.

Dizinin 2 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümünü full ve tek parça olarak aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oyuncuları :

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi birbirinden başarılı isimler yer almaktadır.

Yönetmen : Yağız Alp Akaydın
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım : TIMS&B Productions
Senaryo : Teşkilat Yazı Grubu
Müzik : Atakan Ilgazdağ
Uygulayıcı Yapımcı : Fatmanur Sevinç
Görüntü Yönetmeni : Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Bu yazı 02 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar