Teşkilat 6. Bölüm izle

Teşkilat 6. Bölüm izle

Ekranların deyim yerindeyse çiçeği burnunda en yeni projeleri arasında yer alan ve kısa sürede çok sevilen dizi Teşkilat 6. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarının ilk dakikasından itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve yayınlandığı günün izlenme oranlarına göz attığımızda büyük bir ölçüde ağırlığını koymuş olan Teşkilat dizisi nefes kesici sahneleriyle yeni bölümünde de izleyenleri ekranları karşısına kilitlemeye hazırlanıyor.
Senaryo gereği ülkemiz adına büyük fedakarlıklar göstererek özel bir görevi üstlenen kahramanlarımız bu bölümün tanıtımı adına yayınlanan fragman videolarını izlediğimizde zor bir operasyonda köşeye sıkışmış gözükmektedir. Acaba köşeye sıkışan ekibin yardımına kim yetişecek hep birlikte izleyeceğiz.

11 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Oyuncuları :

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi birbirinden başarılı isimler yer almaktadır.

Yönetmen : Yağız Alp Akaydın
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım : TIMS&B Productions
Senaryo : Teşkilat Yazı Grubu
Müzik : Atakan Ilgazdağ
Uygulayıcı Yapımcı : Fatmanur Sevinç
Görüntü Yönetmeni : Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Bu yazı 11 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar