Son Yaz 15. Bölüm izle

Son Yaz 15. Bölüm izle

Haftalık olarak baktığımızda rekabeti en yüksek günlerden birinde yayınlandığı ilk haftadan tüm dikkatleri üzerine çeken dizi Son Yaz 15. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Fox TV kanalının haftanın hemen hemen her gününde reytinglerin zirvesinde veya zirveye çok yakın projelerinin olduğu aşikâr. Son Yaz dizisi de yayınlandığı ilk bölümden itibaren en Cuma akşamının en çok izlenen projeleri arasında yerini almakta. Birbirinden başarılı, geniş oyuncu kadrosu ve diğer dizilerden farklı formata sahip hikayesiyle mutlaka izlenilmesi gereken projeler arasında yerini almakta.

9 Nisan Cuma saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

15.bölüm tanıtımı için resmi youtube sayfasından paylaşılan fragman videolarına gelen bir yorum dikkatimizi çekti ve paylaşmak istedik, bize göre bu yorum oldukça önemli uyarılar içeriyor;

"Klasik bi senaryayo dönmez umarım abisi gelir pis işlerdedir pisliğini akgüne bulaştırır akgün abisiyle karşı karşıya gelir falan filan tiksindirici bir karakter olarak gelmez umarım klasikleşmeyin lütfen"

OYUNCULARI :

ALPEREN DUYMAZ, ALİ ATAY, FUNDA ERYİĞİT, HAFSANUR SANCAKTUTAN, EMRE KARAYEL, SİNAN TUZCU, ŞEBNEM DÖNMEZ, ARİF PİŞKİN, SEZER KOÇ, HALİL BABÜR, YASEMİN YAZICI, ERDEM ŞANLI, YUNUS NARİN, ATA NEDİM ARMAN, SARP İKİLER, CENGİZ OKUYUCU.

TÜR: DRAMA
YAPIM ŞİRKETİ: O3 MEDYA
YAPIMCI: SANER AYAR
YÖNETMEN: BURAK ARLIEL
SENARYO: DENİZ DARGI, CEM GÖRGEÇ, CENK BOĞATUR.

Bu yazı 09 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar