Sol Yanım Canlı izle

Sol Yanım Canlı izle

Uzun süredir TV ekranlarında, internet ve sosyal ağlarda tanıtımlarıyla dikkat çeken yeni başlayan dizi Sol Yanım Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Haftanın rekabet oranı en yüksek günlerinden bir tanesi olan Perşembe akşamına Star TV tarafından radikal bir kararla gençlik dizisi geliyor! Bence de bu hamle oldukça zekice ve yerinde. Ekranlarda yayınlanan genel dizilere baktığımızda 1-2 dizi harici genç kesimi yakalayacak dizi yok diyebiliriz, umarım Sol Yanım dizisi için herşey yolunda gider. KavunTV ailesi olarak başarıları dileriz.

Sol Yanım Dizisi Oyuncuları

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Özgür Cem Tuğluk, Murat Balcı, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

Sol Yanım Dizisi Konusu / Hikayesi

Sol Yanım, genç aşıklar Serra ve Selim’in hikayesi çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikâyeyi ekrana taşıyacak. “Tam olarak ağızlarında gümüş kaşık ile doğdular: Selim, Serra, Biricik ve Burak… Serra'nın hikayesi diğerlerine göre bambaşka ama tesadüfler onu da bu gençlerin arasında yeni bir başlangıca sürükleyecek!” Bu dört genci buluşturan Kuzey Üniversitesi, kampüs yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak.

Bu yazı 26 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar