Sol Yanım 8. Bölüm izle

Sol Yanım 8. Bölüm izle

Yeni diziler arasında en entrika dolu hikayesi ve dikkat çekici oyuncu kadrosuna sahip yapımlardan olan Sol Yanım 8. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren reyting oranlarına baktığımızda oldukça iddialı bir payın sahibi olmayı başaran Sol Yanım dizisi bu başarısını her yeni bölümü ile yükselterek devam ettiriyor. Özellikle sosyal medya platformlarında dizinin fan sayfalarına oldukça fazla ilgi gösterilmesi dikkatlerden kaçmıyor.

21 Ocak Perşembe, saat 20.00 da başlayacak olan son bölümü canlı izlemediyseniz full ve tek parça halinde aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

8.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa tespitlerimiz şöyle;

Serra'nın, Selim'in ailesiyle tanışmak için evlerine gittiği gözüküyor. Bakalım Serra'yı karşı evdekilerin tepkisi ne olacak? Ayrıca Asena'nın hamile olduğunu söylemesi fakat bunu herkesten gizleyeceğini ima etmesi akıllarda soru işaretleri doğuruyor.

Oyuncuları;

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Özgür Cem Tuğluk, Murat Balcı, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

Bu yazı 21 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar