Sol Yanım 7. Bölüm izle

Sol Yanım 7. Bölüm izle

Ekranlarda yer alan en yeni diziler arasında olan fakat izlenme oranlarına göz attığımızda oldukça başarılı olan Sol Yanım 7. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Genç, dinamik ve enerjik oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Star TV'nin Sol Yanım dizisi kısa süre içerisinde özellikle gençlerin en çok izlediği yapımlar arasına girmeyi başardı diyebiliriz. Farklı senaryosuyla entrikaların deyim yerindeyse havada uçuştuğu dizinin sosyal medya hesaplarına baktığımızda orada da yoğun bir ilgi dikkatimizi çekmekte.

Dizinin 14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan son bölümü full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

7.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna cevaben özet niteliğinde analizimiz şöye;

Tanıtımlara göz attığımızda ilk gözümüze çarpan olay Burak'ın Serra ve Selim'e karşı çeşitli planlarının var olduğu oluyor fakat bu planların ne olacağı ise merak konusu. Serra'nın varlığı Biricik'i her geçen gün daha fazla rahatsız ediyor.

Oyuncu Kadrosu;

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Özgür Cem Tuğluk, Murat Balcı, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

Bu yazı 14 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar