Şeref Sözü Canlı izle

Şeref Sözü Canlı izle

Büyüleyici ve birbirinden başarılı isimlerin bir araya geldiği oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yayınlanacak olan Şeref Sözü Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

SHOW TV İZLE

Show TV ekranlarında bundan böyle Çarşamba akşamları saat 20.00'da yerini alacak olan Şeref Sözü dizisi farklı senaryosu ve kaliteli oyunculardan oluşan oyuncu kadrosuyla bakalım reyting oranlarında nasıl bir pay sahibi olacak.

Lübnan'da geçen nefes kesici sahnelerin heyecanı yükselttiği tanıtımda İsra'nın gözyaşları herkesi derinden etkiliyor. Cihan'ın, İsra'yı eşi olarak tanıttığı anlar izleyenleri şaşırtırken, dizi etkileyici hikayesiyle merak uyandırıyor.

Varlıklı bir sülale ve Ada'sı olan Adabeyli ailesinin varisi olarak işlerin başındaki Cihan Adabeyli'nin düğünü olacağı gün verdiği söz gereği Lübnan'dan getirdiği İsra aile içinde şaşkınlığa sebep oluyor. Beraberinde gelişen olayları hep birlikte izleyeceğiz.

Şeref Sözü Dizisi Oyuncuları

Tolgahan Şayışman (Cihan Adabeyli), Sude Güler (İsra Adabeyli), Hülya Darcan (Emsal Adabeyli), Aras Aydın (Faruk Malik), Öykü Çelik (Yasemin Adabeyli), Umut Kurt (Hasan Usta), Meltem Gülenç (Mahbube), Toprak Sağlam (Cavidan), Bülent Düzgünoğlu (Sefer), Mert Yavuzcan (Metin), Hülya Şen (Şükran)

Bu yazı 14 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar