Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları

Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları

Son günlerde sıklıkla tanıtımlarını gerek görsel medya, gerek yazılı medya ve sosyal medya platformlarında gördüğümüz Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları sayfasına hoş geldiniz.

Dizinin daha şimdiden açılan fay sayfalarına ilgi oldukça yüksek ve dikkat çekici. Projenin sadece ülkemizde değil yurt dışında onlarca ülkede yayınlanacağına kesin gözüyle bakıyoruz. Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü.

Sizin bu dizi hakkında olumlu veya olumsuz düşünceleriniz neler? Lütfen yorum yaparak bizimle paylaşınız. Yaptığınız yorumlar en kısa süre içerisinde sayfamızda yer alacaktır.

Oyuncuları;

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Konusu;

Özcan Deniz Kadir karakteriyle ailesinden uzakta yaşayan ve çok başarılı bir iş adamı, İrem Helvacıoğlu ise Ayliz karakteriyle babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmayı başaran bir karakter olarak ön plana çıkacaklar. Bu ikilinin hiç beklenmedik bir an'da yollarının kesişmesiyle ikisininde hayatları değişecek ve bir mücizeye tanıklık edecekler. Türkiye'nin yanı sıra Katar arasında yaşanan bir aşk hikayesini konu edinecek olan dizinin yayınlandığı günün en çok izlenen yapımları arasına gireceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Nerede Çekiliyor?

Türkiye'de; İstanbul, Erzincan şehirlerinde çekimleri yapılan dizinin Katar ülkesinde de çekim yapıldığı yerler mevcuttur.

Bu yazı 29 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar