Seni Çok Bekledim Canlı izle

Seni Çok Bekledim Canlı izle

Uzun süredir Dizi haberleri paylaşan platformlarda haberlerini okuduğumuz merakla beklenen dizi Seni Çok Bekledim Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

STAR TV CANLI İZLE

Star TV ekranlarında ve sosyal medya platformlarında son zamanlarda sık sık tanıtımlarını görmeye başladığımız Seni Çok Bekledim dizisi oldukça merak uyandırmaya devam ediyor. Her biri, birbirinden başarılı oyuncuları ve farklı formata sahip senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi artık bundan böyle Cuma akşamları saat 20.00'dan itibaren Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Konusu;

Özcan Deniz Kadir karakteriyle ailesinden uzakta yaşayan ve çok başarılı bir iş adamı, İrem Helvacıoğlu ise Ayliz karakteriyle babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmayı başaran bir karakter olarak ön plana çıkacaklar. Bu ikilinin hiç beklenmedik bir an'da yollarının kesişmesiyle ikisininde hayatları değişecek ve bir mücizeye tanıklık edecekler. Türkiye'nin yanı sıra Katar arasında yaşanan bir aşk hikayesini konu edinecek olan dizinin yayınlandığı günün en çok izlenen yapımları arasına gireceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Oyuncuları;

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Nerede Çekiliyor?

Türkiye'de; İstanbul, Erzincan şehirlerinde çekimleri yapılan dizinin Katar ülkesinde de çekim yapıldığı yerler mevcuttur.

Bu yazı 24 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar