Seni Çok Bekledim 5. Bölüm izle Star TV

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm izle Star TV

Yakın süreçte seyircisiyle buluşan yeni projeler arasında en çok dikkat çekmeyi başaran ve ilgiyle takip edilen dizi Seni Çok Bekledim 5. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Star TV ekranlarında haftanın en fazla reyting rekabeti yaşanan Cuma akşamları yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi her hafta yeni bölümü ile daha fazla izlenme oranlarına ulaştığını gözlemledik. Bazı dizilerin türüne ve hikayesine göre ilk bölümlerde düşük reyting alıp sonrasında zirveye oturduğuna şahit oluyoruz, işte bu dizi de tam öyle bir potansiyele sahip diyebiliriz. İlerleyen bölümlerde hikaye netleştikçe eminimki daha fazla izleyici kitlesine ulaşacaktır.

26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Dizinin 5.bölümün tanıtımı adına yayınlanan fragmanları izlediğimizde birbirinden sürpriz gelişmelerin yaşanacağını görüyoruz. Paylaşılan fragmanlarda bir çok soru işareti mevcut.

Oyuncuları;

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bu yazı 26 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar