Seni Çok Bekledim 1. Bölüm izle

Seni Çok Bekledim 1. Bölüm izle

Merakla ve büyük bir sabırsızlıkla beklenen yeni diziler arasında en çok dikkat çeken projelerden biri Seni Çok Bekledim 1. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Star TV kanalının Cuma günü gibi rekabet oranı çok yüksek bir günde elini güçlendireceği ve sadece ülkemizin haricinde bir çok yabancı ülkede yayınlanacağını şimdiden düşündüğümüz Seni Çok Bekledim dizisi bu akşam birinci bölümüyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin ilk izlenimi hakkında sizlerinde fikirlerinize önem veriyoruz. Dizi hakkında olumlu, olumsuz düşüncelerinizi bu sayfaya yorum yaparak bırabilirsiniz.

29 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 da yayınlanan bölümü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı da ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncuları;

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bu yazı 29 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar