Sen Çal Kapımı 28. Bölüm izle

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm izle

Dizi severlerin adeta bir rüyadaymışçasına izleyeceği bir bölüm daha geliyor diyebiliriz. Nefeslerin tutulacağı Sen Çal Kapımı 28. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV ekranlarının efsaneleşen ve en çok izlenen dizileri arasında yer almayı başaran Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölümü ile sevenlerini ekranları karşısına kilitlemeye geliyor. Özellikle yayınlanan 3 tanıtım videosuna gösterilen ilgi ve tanıtımlara dair sosyal medya platformlarında çok konuşulması bu bölümde yine reyting oranlarında ciddi bir payın sahibi olacağının en büyük göstergesi.

23 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

28.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde çok eğlenceli görüntüler bizleri karşılıyor. Eda ile Serkan'ın baş başa kaldığı görüntülerde oldukça cesur dakikalar izleyenleri bekliyor olacak.

Oyuncuları : Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bu yazı 23 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar